#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 196

0
Propozycje typów

Druga kolejka Ekstraklasy nadal trwa, a po wczorajszych meczach Sandecji Nowy Sącz z Arką Gdynia oraz Wisły Kraków z Bruk-Betem emocji nam nieco brakuje. Przed Wami zatem propozycje typów do dzisiejszego meczu Legii z Koroną.

LEGIA WARSZAWA

Nie będę oryginalna pisząc, że analizę zacznę od gospodarzy dzisiejszego pojedynku. Podopieczni Jacka Magiery sezon zaczęli od falstartu. Dlaczego? Ano dlatego, że jako mistrzowie Polski zaliczyli bardzo słabe spotkanie z Górnikiem Zabrze na wyjeździe. Legioniści już do przerwy przegrywali 0:2 po golu Daniego Suareza z 17. minuty i Igora Angulo z 43. minuty. W drugiej połowie w 65. minucie stracili trzecią bramkę i choć sami przed końcem spotkania strzelili gola, to ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 na korzyść piłkarzy z Zabrza.

W drużynie zabrakło ponownie Michała Pazdana, a słaby mecz zaliczyli Łukasz Broź i Artur Jędrzejczyk. Trener Legii musiał przed końcem pierwszej połowy zrobić zmianę na bramce, ponieważ Arkadiusz Malarz trafił do szpitala po zderzeniu z rywalem. Jacek Magiera może być za to zadowolony z występu sprowadzonego niedawno Armando Sadiku, który na boisku pojawił się w 46. minucie, zmieniając Michała Kopczyńskiego. Albańczyk był bardzo aktywny na boisku, a w 80. minucie zaliczył też pierwszą bramkę w barwach Legii, co z pewnością jest dobrą prognozą przed jego kolejnymi występami.

LVBet-rejestracja

KORONA KIELCE

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Gino Lettieriego, która podobnie jak warszawiacy sezon zaczęła od porażki. Kielczanie przegrali bowiem na własnym terenie 0:1 z Zagłębiem Lubin. Co ciekawe, mieli bardzo dużo sytuacji bramkowych, bo aż dziewiętnaście, czyli o dokładnie dziewięć więcej od rywali. Prawda jednak jest taka, że niewykorzystane sytuacje się mszczą i oni przekonali się o tym na własnej skórze. Dlaczego? Ano dlatego, że w drugiej połowie meczu stracili bramkę po rzucie karnym. Bartłomiejowi Pawłowskiemu wystarczyło 5 minut od wejścia na boisko na przeprowadzenie efektownej akcji i oszukanie obrony kielczan.

Korona w letnim okienku transferowym dokonała kilku ciekawych zakupów, ale w pierwszym meczu na boisku pojawiło się tylko trzech nowych piłkarzy. Mowa tutaj o Alomeroviciu – nowym bramkarzu Korony, Kovaceviciu – obrońcy oraz ofensywnym pomocniku Jukiciu. O dużym pechu z kolei może mówić Dani Albao, który już po dziesięciu minutach musiał opuścić boisko, bo doznał kontuzji. Niestety Hiszpan będzie musiał pauzować przez niemal trzy miesiące, gdyż czeka go operacja barku. Korona dysponuje dosyć szerokim składem, więc niewykluczone, że dziś zobaczymy kilku nowych piłkarzy.

Propozycje typów:

BTS – NIE @1,73 – Korona po pierwszym meczu zapewne zechce przede wszystkim tego spotkania nie przegrać. Nie zdołali strzelić bramki Zagłębiu, pomimo wielu prób, i prawdopodobnie nie zdołają także strzelić Legii. Moja pierwsza propozycja to BTS – NIE,  za co LVbet oferuje 1,73.

Legia wygra + czyste konto @1,81 – Nie da się ukryć, że drużyna Jacka Magiery jest zdecydowanym faworytem. Po porażce z Górnikiem piłkarze Legii zrehabilitowali się wygrywając z Mariehamn aż 6:0! Myślę, że dziś także zdołają wygrać oraz zachować czyste konto – za taki scenariusz LVbet płaci aż 1,81

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )