Al Mubarak: “Aguero zostanie w City”

0
Sergio Aguero

Prezes Obywateli nie ma wątpliwości. Według niego nie istnieje taka możliwość, żeby w tym okienku transferowym Aguero pożegnał się z klubem.

Od czasu wybuchu formy Gabriela Jesusa przyszłość 28-letniego snajpera bardzo często była obiektem spekulacji. Khaldoon Al Mubarak nie ukrywa jednak, że nigdy nie miał wątpliwości co do tego, czy Sergio Aguero pozostanie na Etihad Stadium, a wszystkie transferowe plotki były dla niego po prostu śmieszne.

“Sergio to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, posiadanie go w składzie to absolutna konieczność. Nigdy nie mieliśmy co do tego wątpliwości” – stwierdził Al Mubarak.

Nowy kontrakt Toure

W klubie na dłużej pozostać ma również Yaya Toure, którego obecna umowa kończy się w czerwcu. Prezes klubu zapewnił jednak, że Manchester City już szykuje nowy kontrakt dla Iworyjczyka.

Według pochodzącego ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich włodarza Obywateli doświadczony pomocnik udowodnił w tym sezonie, że jest niezwykle potrzebny drużynie, a jego niektóre występy były naprawdę świetne. Toure od sześciu lat jest niezwykle istotnym członkiem drużyny, a już niedługo przekonamy się na ile lat jeszcze zwiąże się z klubem.

Poprzedni artykułTuchel nie jest już trenerem Borussii!
Następny artykułWenger zostaje na dłużej!