Adriano – Przychodziłem na treningi pijany, czasem odsypiałem w izbie chorych

0
Adriano

Pamiętacie Adriano? 36-latek szczerze opowiedział o swoich problemach, przez które nie zdołał wykorzystać swojego niesamowitego piłkarskiego potencjału.

Urodzony w Rio de Janeiro napastnik to idealny przykład piłkarza, który posiadał niesamowity, kosmiczny wręcz potencjał, ale nie zdołał go wykorzystać. Brazylijczyk wypłynął na szerokie wody w Parmie, następnie w barwach Interu Mediolan rozegrał 177 spotkań, podczas których zdobył 74 bramki i zanotował 19 asyst. Później Adriano przepadł, próbował odbudować formę w innych zespołach, ale to mu się nie udało. Niedawno 36-latek zdecydował się ujawnić mroczne sekrety swojej kariery, przez które nigdy nie został piłkarzem wybitnym:

– Utrata ojca pozostawiła we mnie wielką pustkę. Później wszystko zaczęło podążać w złym kierunku. Byłem sam, smutny i odizolowany. Podpadłem w depresję i nikt nie wiedział jak cierpiałem. Podpadłem w alkoholizm. Czułem się szczęśliwy, gdy piłem. Robiłem to niemal codziennie. Opróżniałem każdą butelkę, która wpadła w moje ręce, to były ogromne ilości.

– Nie potrafiłem ukryć tego, że jestem uzależniony. Przychodziłem pijany na treningi, czasem odsypiałem w izbie chorych. Klub mówił, ze mam problemy mięśniowe. Zorientowałem się, że moim problemem jest otoczenie. Przyjaciele nie pomagali mi, a zabierali na kolejne imprezy. Nie widzieli nic dziwnego w moim zachowaniu. Zdecydowałem się na powrót do ojczyzny i chociaż mogłem zawieść wielu fanów, w takiej sytuacji musiałem zrobić wszystko, bym to ja był szczęśliwy.

Musimy przyznać, że historia Brazylijczyka jest naprawdę przykra a my, żałujemy, że Adriano nie był w stanie wykorzystać drzemiącego w nim potencjału. Brazylijczyk był boiskowym kozakiem – na poniższym filmie możecie zobaczyć jak radził sobie w najlepszych latach swojej kariery.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułKluby z Manchesteru powalczą o zakontraktowanie gwiazdy beniaminka Premier League
Następny artykułJacek Magiera – Kamil Grabara jest już na innym etapie