Adam Wolniewicz na dłużej w Górniku Zabrze

0

Górnik Zabrze ofensywę kontraktową rozpoczął na dobrze. Beniaminek LOTTO Ekstraklasy poinformował, że przedłużył umowę z kolejnym ważnym piłkarzem. Tym razem wybór padł na Adama Wolniewicza.

Tajemnicą nie jest, że piłkarze Górnika Zabrze po świetnym początku sezonu są rozchwytywani wśród czołowych polskich klubów, a także w niektórych przypadkach przez zagraniczne zespoły. W związku z tym działacze z Górnego Śląska chcą zapobiec utracie kluczowych zawodników i proponuje im nowe, lepsze warunki. Wcześniej informowaliśmy, że nowe umowy z popularnymi “Trójkolorowymi” podpisali Tomasz Loska i Szymon Matuszek. Teraz ich śladem poszedł kolejny zawodnik – Adam Wolniewicz.

Wolniewicz w pierwszym zespole Górnika Zabrze zadebiutował dopiero w ubiegłym sezonie podczas gry w Nice 1 Lidze. Teraz 24-latek jest ważnym elementem układanki trenera Marcina Brosza. Obrońca złożył podpis pod nową umową, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Oto, co zawodnik miał do powiedzenia po parafowaniu nowego kontraktu:

– Bardzo się cieszę, że udało się przedłużyć kontrakt z Górnikiem Zabrze. Mam nadzieję, że zdrowie mi dopisze i coś z klubem osiągnę. Górnik to jedna wielka rodzina i nie widziałem żadnego powodu, by nie podpisać nowej umowy.

Prawy obrońca jest podstawowym zawodnikiem Górnika Zabrze. Jak dotychczas w tym sezonie wystąpił w 18 meczach LOTTO Ekstraklasy i trzech w Pucharze Polski. Do tego dołożył dwa występy w trzecioligowych rezerwach.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LV Bet - nawet 1.000 złotych bonusu

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.
Poprzedni artykułMarcelo Bielsa nie jest już trenerem Lille. Zerwano kontrakt
Następny artykułJames Tarkowski zadeklarował chęć gry dla reprezentacji Polski