adam nawałka

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Kolumbią Adam Nawałka nie ukrywał, że najlepszą odpowiedzią na zarzuty po meczu z Senegalem będzie dobry występ w niedzielnym spotkaniu o wszystko.

Reprezentacja Polski nie rozpoczęła mundialu w taki sposób, o jakim marzyliśmy. Po bezbarwnej, momentami fatalnej grze przegraliśmy z Senegalem i z Kolumbią zagramy o wszystko. Adam Nawałka zdaje sobie sprawę, że najlepszą odpowiedzią na zarzuty po porażce będzie dobry występ przeciwko podopiecznym Jose Pekermana:

– Kolumbia to świetny zespół, który prowadzi bardzo dobry trener. Są przygotowani, tym bardziej, że długo współpracują. My też będziemy gotowi i wierzę, że to będzie bardzo dobry pojedynek. Przegraliśmy pierwszy mecz, ale nie ma tragedii. Nie wszystko wyglądało tak, jak sobie wymarzyliśmy, pojawiło się rozczarowanie, a w nas sportowa złość. W piłce nie słowa, a czyny decydują o wyniku i to będzie najlepsza odpowiedź – chcemy się dobrze zaprezentować.

Podczas spotkania z przedstawicielami mediów Adam Nawałka zdradził, że Kamil Glik jest w pełnym treningu z resztą drużyny i nadrabia zaległości. Selekcjoner reprezentacji Polski nie zdradził jednak, czy 30-letni obrońca zagra przeciwko Kolumbii – decyzja miała zostać podjęta po dzisiejszym treningu.


Reprezentacja Polski już w niedzielę zagra o wszystko z Kolumbią. Faworytem tego meczu według bukmachera LvBet będą nasi rywale – kurs na ich wygraną wynosi 2,11. Remis wyceniany jest na 3,60, natomiast zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki na 3,45. Analizę i zapowiedź tego meczu znajdziecie w najnowszej odsłonie cyklu #AleTypiara!

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł