#AleTypiara – czyli typuj z Kejsi 198

0
Propozycje typów

Już dziś o godzinie 18:00 odbędzie się ostatnie spotkanie z trwającej obecnie drugiej kolejki Ekstraklasy. Zagłębie Lubin podejmować będzie na własnym terenie wrocławski Śląsk, dlatego poniżej znajdziecie propozycje typów. Zapraszam do zapoznania się z analizami przedmeczowymi.

ZAGŁĘBIE LUBIN

Gospodarze w zeszły poniedziałek rozegrali mecz wyjazdowy z Koroną Kielce. Pomimo tego, że według statystyk byli gorsi od swoich rywali, to spotkanie wygrali. Prawda jest taka, że mieli tylko dziesięć sytuacji bramkowych, z czego celnych strzałów na bramkę padło sześć. Ich rywale z kolei mieli sytuacji bramkowych dziewiętnaście, czyli niemal jeszcze raz tyle. Cóż jednak z tego, kiedy to lubinianom udało się strzelić bramkę i mecz wygrać. Gol co prawda padł dopiero w 71. minucie po rzucie karnym Filipa Starzyńskiego, co nie zmienia faktu, że cenny komplet punktów z Kielc wywieźli właśnie oni.

Pomimo tego, że w letnim okienku transferowym z klubem pożegnał się Krzysztof Piątek czy Djordje Cotra, to w składzie wyjściowym zespołu z Lubina pojawił się tylko jeden nowy piłkarz. Mowa tutaj o Jakubie Świerczoku, który do Zagłębia przeszedł z GKS Tychy. Dobrze na boisku wypadł w poprzednim meczu Bartłomiej Pawłowski, który w 65. minucie zmienił Łukasza Janoszkę. Napastnik Zagłębia był na boisku bardzo aktywny i to po jego akcji została podyktowana jedenastka. Jeżeli w kolejnych spotkaniach będzie grał równie dobrze, to może być dla swojej drużyny bardzo cennym zawodnikiem.

LVBet-rejestracja

ŚLĄSK WROCŁAW

Po przeciwnej stronie mamy drużynę Jana Urbana, która w pierwszej kolejce przegrała wyjazdowy mecz z Arką Gdynia. Biorąc pod uwagę statystyki, obie drużyny miały wówczas dokładnie tyle samo sytuacji bramkowych. Śląsk jednak celnych strzałów na bramkę miał dokładnie o połowę mniej od swoich rywali, bo raptem trzy. Wrocławianie stworzyli sobie kilka ciekawych sytuacji, ale w każdej z nich zabrakło jednak wykończenia, przez co nie zdołali zdobyć ani jednej bramki. Przez pierwszą połowę spotkania bronili się całkiem dobrze, ale już w drugiej części meczu stracili dwa gole, czego efektem była porażka 0:2.

Widać, że Jan Urban postawił mocno na ofensywę w swojej drużynie, a tacy piłkarze jak Kosecki, Mak czy Pich są tego najlepszym przykładem. Do drużyny dołączył ostatnio też Marcin Robak, który w poprzednim sezonie grał w poznańskim Kolejorzu. Nowy napastnik Śląska będzie teraz poważną konkurencją dla Arkadiusza Piecha, z którym z pewnością będzie rywalizował jeśli chodzi o grę w pierwszym składzie. W środku pomocy zagrał ostatnio bardzo słabe spotkanie Serb Dragoljub Srnić, z kolei Michał Chrapek – który na murawę wszedł dopiero w 61. minucie, zaprezentował się bardzo dobrze i niewykluczone, że w dzisiejszym meczu pojawi się na boisku od początku spotkania.

Propozycje typów:

Over 2,5 @1,88 – Zagłębie wygrało pierwszy mecz i zapewne będzie chciało pokazać się dobrze przed własną publicznością. Z drugiej strony Śląsk stawia na ofensywny football i z pewnością też będzie miał swoje okazje. Spodziewam się wielu bramek, dlatego moja pierwsza propozycja to over 2,5 – za co LVbet oferuje 1,88.

Zwycięstwo Zagłębia @2,10 – Tak jak wspomniałam, pomimo przeciętnej gry lubinianie zdołali pokonać Koronę. Posiadają wielu dobrych piłkarzy, którzy potrafią w pojedynkę decydować o losach rywalizacji. Myślę, że zdołają przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę – za taki scenariusz LVbet płaci 2,10.

Nie zapomnijcie obserwować mojego profilu na Facebooku, a także dołączyć do mojej bukmacherskiej grupy o nazwie #TeamKejsi, gdzie zawsze wrzucam swoje propozycje typów. Niech Buk będzie z Wami : )