Premier League TYPY do meczu Crystal Palace – Liverpool

0
Premier League typy

Przed nami ostatnie spotkanie 2. kolejki Premier League, dlatego mam dla Was kolejny wpis z serii Premier League TYPY, w którym znajdziecie analizy, zapowiedź oraz propozycje typów do sobotniego meczu Crystal Palace – Liverpool.

CRYSTAL PALACE

W roli gospodarzy wystąpi drużyna Roya Hodgsona, która w pierwszej kolejce mierzyła się z Fulham. Pierwsza połowa przebiegała raczej pod dyktando beniaminka, ale to Orły strzeliły gola. Podanie van Aanholta świetnym strzałem przy krótkim słupku wykończył Schlupp. Druga połowa to także przewaga w posiadaniu piłki po stronie Fulham – Crystal Palace w całym meczu miało piłkę tylko 34% czasu. Kilka okazji na strzelenie gola miał Mitrovic – Serb kupiony z Newcastle świetnie prezentował się na poziomie Championship i widać, że będzie ważnym elementem układanki trenera Jokanovica. Sęk w tym, że drugiego gola strzeliło Crystal Palace. Piłkę z obrony wyprowadził młody Wan-Bissaka, podał do wychodzącego Zahy, który minął bramkarza i strzelił do “pustaka” ustalając wynik spotkania na 2:0.

Trzy punkty na starcie sezonu to na pewno dobra informacja dla fanów Orłów. Trzeba przyznać, że naprawdę nieźle poukładał drużynę doświadczony szkoleniowiec. W zeszłym sezonie pomimo fatalnego startu udało im się zakończyć rozgrywki na 11. miejscu. Co więcej, ostatni mecz piłkarze Roya Hodgsona przegrali… 31. marca! Wtedy mierzyli się z Liverpoolem, który Selhurst Park wywiózł jednobramkowe zwycięstwo. Mają zatem aktualnie serię 7 meczów bez porażki i ponownie mierzą się z The Reds przed własną publicznością. Latem nie dokonano sensacyjnych transferów – do klubu przyszedł Cheikhou Kouyaté, Vicente Guaita i Max Meyer, a z Swansea wypożyczono Jordana Ayew. Największym sukcesem było zatrzymanie Wilfreda Zahy, który niedawno przedłużył kontrakt, co na pewno ucieszyło kibiców.

LvBet bonus 20 złLIVERPOOL

Po przeciwnej stronie mamy ekipę The Reds, która weszła w nowy sezon jak w masło. W pierwszej kolejce podopieczni Jurgena Kloppa mierzyli się z West Hamem, który dokonał prawdziwej rewolucji. Do drużyny przyszło wielu nowych piłkarz, a przede wszystkim trener – Manuel Pellegrini, który otrzymał zadanie odbudowy klubu. Ciężko wyobrazić sobie trudniejsze spotkanie na start przygody z nowym klubem od starcia z Liverpoolem na Anfield. Już po 19. minutach mieliśmy 1:0 dla gospodarzy – strzelanie w tym sezonie rozpoczął oczywiście Mo Salah, natomiast asystę zaliczył Robertson. Do przerwy na tablicy widniał wynik 2:0, bowiem w doliczonym czasie pierwszej części spotkania gola po asyście Milnera strzelił Sadio Mane. To był jednak niewielki wymiar kary.

Druga część spotkania to jeszcze większa dominacja ze strony Liverpoolu. West Ham doszedł raptem do dwóch sytuacji bramkowych i oddał jeden strzał, natomiast The Reds mieli tych sytuacji aż dziesięć, oddali trzy celne strzały i strzelili dwa gole. Drugie trafienie zaliczył Sadio Mane, chociaż warto dodać, że bramka padła po bardzo wyraźnym spalonym. Mając już pewny wynik Jurgen Klopp zdecydował się na wpuszczenie kilku rezerwowych. Jednym z nich był Daniel Sturridge, który wszedł na boisko w 87. minucie i dosłownie chwilę później ustalił wynik spotkania na 4:0. Oprócz strzelców bramek i największych gwiazd Liverpoolu, na pochwałę zasłużyli także nowi zawodnicy. Alisson wyglądał bardzo pewnie na bramce, natomiast Naby Keita wprowadził sporo dynamiki w ataki The Reds, którzy w tym sezonie mogą być jeszcze groźniejsi w ofensywie!

PREMIER LEAGUE TYPY

BTS @1,70 – Możemy w ciemno założyć, że Liverpool będzie stroną dominującą w spotkaniu z Crystal Palace. Podopieczni Roya Hodgsona potrafią być jednak bardzo groźni w grze z kontrataku, dlatego spodziewam się, że zdołają strzelić bramkę. O gole Liverpoolu jestem spokojna, dlatego propozycje zakład na bramki obu ekip – za taki scenariusz LvBet oferuje 1,70.

Wygrana Liverpoolu (-1.0) @2,14 – Drugi typ może nieco bardziej odważny, ale można mieć ku temu podstawy. Zdaję sobie sprawę, że Crystal Palace gra ostatnio bardzo solidnie, ale jednak Liverpool to drużyna zdecydowanie lepsza. The Reds wyglądali fenomenalnie w meczu z West Hamem, świetnie radzą sobie w ataku i spodziewam się, że zaliczą zwycięstwo minimum dwiema bramkami. Za taki scenariusz LvBet płaci 2,14.