23 lub 24 lipca poznamy nowego selekcjonera reprezentacji Polski

0
Zbigniew Boniek

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek, zdradził, że 23 lub 24 lipca poznamy nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski.

Po nieudanych mistrzostwach świata Adam Nawałka pożegna się z pracą selekcjonera reprezentacji Polski. 60-latek wykonał z naszą kadrą kawał wyśmienitej pracy, ale przyszedł czas na zmiany. Wygasająca wraz z końcem lipca umowa Nawałki nie zostanie przedłużona, a Zbigniew Boniek już jakiś czas temu rozpoczął poszukiwania jego następcy. Wszystko wskazuje na to, że PZPN podjął już decyzję w tej sprawie i 23 lub 24 lipca poznamy nazwisko zatrudnionego trenera.

O kogo może chodzić? Bukmacher LvBet przygotował ofertę właśnie na tę okoliczność, a według naszego sponsora faworytem do objęcia sterów po Adamie Nawałce jest Gianni De Biasi – kurs na taki scenariusz to 3,00. 62-latek przez sześć lat był trenerem reprezentacji Albanii i wprowadził ją na mistrzostwa Europy w 2016 roku, co było historycznym osiągnięciem. Następny na liście jest Cesare Prandelli, który w 2012 roku wprowadził Włochów do finału Euro – kurs na jego zatrudnienie to 3,50. Jeśli chodzi o trenerów, którzy nie zostali uwzględnieni w ofercie, a o ich ewentualnym zatrudnieniu mówi się w mediach, to są to Slaven Bilić oraz Winfried Schaefer.


Która drużyna sięgnie po Puchar Świata? W grze zostały już tylko cztery drużyny, a bukmacher LvBet jako faworyta turnieju ocenia Francję – kurs na jej zwycięstwo wynosi 3,00. Dalej plasują się Belgowie i Anglicy – ich wygrane wyceniane są na 3,75, natomiast triumf Chorwacji na 5,00.

Odbierz 20 PLN bez depozytu!

LvBet bonus 20 zł

Poprzedni artykułDean Klafurić zesłał czterech piłkarzy Legii do rezerw
Następny artykułLuka Modrić – Myślę, że Cristiano Ronaldo zostanie w Realu