Najciekawsze klubowe stroje na sezon 2017/18!

0

Nie możecie się już doczekać na start nowego sezonu w europejskich ligach? Sprawdźcie kto w nadchodzących rozgrywkach będzie miał najciekawsze stroje!

Dziennikarze portalu Squawka w dniach, w których większość kibiców gorączkuje się transferowymi doniesieniami, postanowili na chwilę odwrócić ich uwagę i dać im trochę wytchnienia. Zapraszamy na ranking najładniejszych i najciekawszych strojów klubowych na sezon 2017/18.

Numer 10: Charlton Athletic – stroje wyjazdowe

Zestawienie zaczynamy od wyjazdowych strojów Charltonu, które raczej nie spodobają się kibicom. Te koszulki wyglądają po prostu niechlujnie. Nazwa sponsora nie jest wymiarowa, jest rozmieszczona po prostu dziwnie. Poza tym kolory tego stroju nie wywierają żadnego wrażenia, są nudne. Projekt przypomina trochę koszulkę narysowaną na lekcjach plastyki w gimnazjum.

Nawet gracze reklamujący wyjazdowy trykot nie wyglądają na zbyt szczęśliwych.

Numer 9: Torino – trzecie stroje

Nie do końca wiemy co projektant miał na myśli, ale kibice zapewne będą się cieszyć, że zobaczą te stroje na swoich ulubieńcach tylko kilka razy w sezonie. Uwzględnienie byka to na pewno miły akcent, ale to jedyny pozytyw tej koszulki.

Jej kolor jest brzydki, ale to nie on najbardziej przykuwa wzrok widza. Tak, to wystające sutki. Strój wygląda trochę jak połączenie koszulki piłkarskiej ze strojem Batmana. Chyba nie do końca na to czekaliśmy.

Numer 8: Manchester United – trzecie stroje

Praca projektanta wymaga wielu lat poświęceń. To lata studiów na uniwersytecie, później prawdopodobnie bezpłatny staż, a to wszystko, by nabrać odpowiedniego doświadczenia w pracy. By zostać wybranym do projektowania strojów największych klubów piłkarskich na świecie potrzeba dużo czasu i pracy.

Gdy więc pozwolisz fanowi zespołu, który najprawdopodobniej nie posiada żadnego doświadczenia, na stworzenie projektu, możesz oczekiwać tylko tyle.

Uwzględnienie Trójcy Świętej symbolizuje prawdopodobnie całą ideę trzeciego kompletu strojów. Miły pomysł, ale to nie powinno się wydarzyć.

Numer 7: Stoke City – trzecie stroje

W końcu przechodzimy do bardziej akceptowalnych kompletów. Stroje Stoke z całą pewnością posiadają kilka fajnych cech, ale nie obyło się także bez tych niepokojących.

Dodanie kołnierza, które można zobaczyć w wielu strojach innych drużyn, to na pewno fajny, stylowy pomysł, tak samo jak detale dodane na ramionach. Znacznie gorzej wygląda czerwono-niebieski pas, który nie pozwala uznać strojów za po prostu ładne.

Numer 6: Liverpool – trzecie stroje

Są tak bardzo pomarańczowe jak tylko można. Czy można powiedzieć o nich cokolwiek więcej? Ten odcień przypomina o genialnych występach reprezentacji Holandii w zeszłym sezonie, ale czy to nie jest zbyt przesadne?

Czarne paski dodają trochę różnicy i sprawiają, że trzeci komplet Liverpoolu nie jest kompletnie odrzucający. Tylko tyle i aż tyle.

Numer 5: Real Madryt – trzecie stroje

Stroje Realu bez wątpienia są dziwne, ale w pozytywny sposób. Tak jak w przypadku koszulek Manchesteru United, są zaprojektowane przez kibica. Tym razem jednak są zrobione niespodziewanie dobrze.

Koszulka wyróżnia się w dobry sposób. Schemat kolorów i stylistyka z pikselami po bokach to dość unikatowa sprawa, ale na koszulce piłkarskiej wygląda to dobrze.

Podobno Zinedine Zidane uznał te stroje za ładne. To nam wystarczy.

Numer 4: Bayern Monachium – stroje na Ligę Mistrzów

Niektóre największe kluby wydają specjalne stroje, które będą im służyć wyłącznie w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ale rzadko są tak ładne jak koszulki Bayernu.

Bardzo uproszczony, schludny design, uwypuklający główne kolory związane z klubem z Bawarii. Wydaje się, że ten trykot to miła alternatywa dla kibiców, jeżdżących za swoją drużyną po całej Europie. Niektórzy przyczepią się do prostoty, ale nam się to bardzo podoba.

Numer 3: Club America – stroje wyjazdowe

Ależ to jest dobre!

Nike może być dumny z wydania takiej koszulki dla zespołu Club America. Wszystkie elementy są wyraźnie, czyste i symetryczne. Biała podstawa i bardzo kolorowe elementy robią świetne wrażenie, wszystko doskonale się zgrywa. Co lepsze, nawet logo “Huawei” wyglądają jak element całej układanki.

Jedyną wadą jest logo “Home Depot”, które wygląda na dość przypadkowe i jest rozmieszczone w dziwnym miejscu. Gdyby nie to, Club America mogłoby wygrać to zestawienie.

Numer 2: Orlando Pirates – stroje domowe

Adidas wprowadza do podstawowego stroju Orlando Pirates prostotę i dużą elegancję. Stroje są bardzo stylowe, nie mają jaskrawych kolorów, a to nam się podoba.

Z czarno-białymi zestawami jest tak, że są albo świetne albo bardzo słabe. W tym przypadku biały pas wygląda naprawdę dobrze i stroje prezentują się doskonale.

Numer 1: Juventus – trzecie stroje

Juventusie, to jest piękne!

Te stroje są po prostu magiczne, absolutnie najpiękniejsze w całym zestawieniu. Zielony kolor, kojarzący się nieco z armią, a do tego stylowe czarne pasy. Nowe logo “Starej Damy” pasuje tutaj jak ulał.

Adidas stworzył dla Juventusu fantastyczne trzecie stroje. Dla nas te koszulki mogłyby być pierwszym kompletem dla mistrzów Włoch!

A Wam, które stroje podobają się najbardziej?

PRZEZSquawka
Poprzedni artykułDarko Jevticia czeka długa przerwa. Na boisko wróci dopiero w październiku
Następny artykułLOTTO Ekstraklasa – derby Dolnego Śląska dla Zagłębia!