Ricardo Sa Pinto

Mistrzów Polski czeka kadrowa rewolucja w zimowym okienku transferowym. Legia Warszawa zamierza sprowadzić między innymi młodego lewego obrońcę.

Wszystko wskazuje na to, że w styczniu przy Łazienkowskiej dojdzie do kilku zmian. Ricardo Sa Pinto zamierza wzmocnić zespół, a ponadto z “Wojskowymi” może pożegnać się kilku piłkarzy, z Michałem PazdanemSebastianem Szymańskim na czele. Legia Warszawa nie zamierza próżnować na rynku transferowym i zdaniem tureckich mediów jest w trakcie negocjacji z drugoligowym klubem Altindoru, z którego pozyskać chce Yusufa Acera.

Legia Warszawa ma być bliska zakontraktowania defensora, który występował w różnych kategoriach wiekowych młodzieżowych reprezentacji Turcji, a w kończącym się roku rozegrał dwa mecze dla kadry do lat 21. Yusuf Acer w tym sezonie rozegrał dla Altindoru 14 spotkań, a jego łączny bilans dla tej drużyny to 98 gier, w których zanotował pięć asyst. Warto zaznaczyć, że umowa filigranowego Turka obowiązuje tylko do 30 czerwca 2019 roku i “Wojskowi” będą mogli pozyskać go za niewielkie pieniądze.

Następny mecz piłkarze Legii Warszawa rozegrają dopiero 10 lutego. Wtedy to zmierzą się z Wisłą Płock na wyjeździe. Według bukmachera LVBET faworytem tego meczu będą goście – kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.02. Remis wyceniany jest na 3.50, a wygrana “Nafciarzy” na aż 3.70.


Nie zapomnijcie obserwować naszego profilu na Facebooku, a także dołączyć do naszej bukmacherskiej grupy, gdzie wrzucamy wszystkie typy, znajdziecie tam kolejne odcinki serii Ekstraklasa TYPY, La Liga TYPY, Puchar Króla TYPY, Bundesliga TYPY i innych.


BONUS 100% DO 1000 PLN

LVbet bonus

  1. Zarejestruj konto na LVbet za pośrednictwem Gol.pl!
  2. Dokonaj depozytu minimum 100 PLN.
  3. Odbierz równowartość nawet 1000 PLN.
  4. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.